Wkrętarka do płyt gipsowych TP-DY 18 LI BL SOLO 4261010 EINHELL
Symbol: 4261010
Dostępność: 10 szt.
Cena: 525.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4261010
Dostępność: 10 szt.
Cena: 525.73
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Typ produktu | Śrubokręt |
| Wbudowane światło | Tak |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wysokość opakowania | 342 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,86 kg |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Głębokość opakowania | 103 mm |
| Waga produktu | 840 g |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 5000 RPM |
| Walizka | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 105mm |