Wkładka do śpiwora Cocoon TravelSheet Silk, sunset
Symbol: ST71
Dostępność: 10 szt.
Cena: 343.66 Cena przed promocją: 381.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST71
Dostępność: 10 szt.
Cena: 343.66 Cena przed promocją: 381.84 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość kieszeni | 1 kiesz. |
| Model | Śpiwór prostokątny |
| Materiał pokrowca | nylon |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kieszeń | Tak |
| Materiały | Jedwab |
| Wysokość produktu | 2200 mm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |