Wkład do mopa Vileda Ultramax i Ultramat TURBO
Symbol: 155747
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.27 Cena przed promocją: 41.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 155747
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.27 Cena przed promocją: 41.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Mikrofibra |
| Czyszczenie powierzchni | Laminat, Płytki, Drewno |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Wymiary produktu | 350 x 140 mm |
| Model | Wkład do mopa Ultramax, Ultramat, Spray |
| Szerokość | 267mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 150mm |