Witryna chłodnicza ADN221S BP
Symbol: ADN221SBP
Dostępność: 2 szt.
Cena: 5419.80 Cena przed promocją: 6022.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ADN221SBP
Dostępność: 2 szt.
Cena: 5419.80 Cena przed promocją: 6022.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Witryna chłodnicza ADN221S BP
| Informacje o produkcie | |
| Pojemność całkowita | 480 l |
| Pojemność | 455 l |
| Liczba półek | 5 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Temperatura (min.) | 2 °C |
| Temperatura (maks.) | 14 °C |
| Wymiary półki |
48 x 49 cm |
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 202.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 68.5 cm |
| Waga | 90 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |