Witryna chłodnicza ADN203/2 BP
Symbol: ADN203/2BP
Dostępność: 9 szt.
Cena: 3539.70 Cena przed promocją: 3933.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ADN203/2BP
Dostępność: 9 szt.
Cena: 3539.70 Cena przed promocją: 3933.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Witryna z białą ramą drzwi, 350 L, 1 drzwiowa
| Informacje o produkcie | |
| Pojemność całkowita | 320 l |
| Liczba półek | 6 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Temperatura (min.) | -2 °C |
| Temperatura (maks.) | 14 °C |
| Wysokość | 1730 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Waga | 65 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |