Witryna VIGO szkło'180' 180/40/30 biały/biały poł
Symbol: WIG VIGO180 b/b
Dostępność: 10 szt.
Cena: 621.43 Cena przed promocją: 690.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WIG VIGO180 b/b
Dostępność: 10 szt.
Cena: 621.43 Cena przed promocją: 690.48 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Front przeszklony |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Dodatkowe informacje | Szafka podwieszana |
| Dodatkowe informacje | Dostępne kolory podświetlenia: biały zimny, czerwony, niebieski, zielony |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Wewnątrz cztery półki |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Lustro | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Ilość półek | 4 |
| Materiał półek | Szkło |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Kolekcja | VIGO |
| Ilość drzwi | 1 |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), Szkło hartowane |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Kolor ramy | Biały |
| Model | Witryna |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Przeznaczenie | Do zawieszenia na ścianę |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Szerokość opakowania | 445 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 1855 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32 kg |
| Ilość paczek | 1 |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 1860mm |
| Wysokość | 92mm |
• Ostrzeżenie: Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci.
• Ostrzeżenie: Montaż musi być przeprowadzony zgodnie z instrukcją, aby zapobiec upadkowi mebla.
• Ostrzeżenie: Regularnie sprawdzaj stabilność produktu i dokręcaj śruby, jeśli to konieczne.