WiertarkoWkrętarka Aku18V TSTAK DCD708P2T-QW DEWALT
Symbol: DCD708P2T-QW
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1220.60 Cena przed promocją: 1356.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCD708P2T-QW
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1220.60 Cena przed promocją: 1356.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Przełącznik kierunku pracy | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 1650 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 65 N·m |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje miękkie) | 26 N·m |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wiercenie udarowe | Nie |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 450 RPM |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Walizka | Tak |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 125mm |