Wiertarko-wkrętarka 18V-45 GSB 06019K330A BOSCH
Symbol: 06019K330A
Dostępność: 7 szt.
Cena: 992.98 Cena przed promocją: 1103.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 06019K330A
Dostępność: 7 szt.
Cena: 992.98 Cena przed promocją: 1103.31 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 45 N·m |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3,5 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1 cm |
| Typ produktu | Zestaw narzędzi |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 1900 RPM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 500 RPM |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Szerokość | 439mm |
| Długość | 389mm |
| Wysokość | 148mm |
• Zużyte akumulatory należy utylizować zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
• Chronić przed dziećmi i nieupoważnionymi osobami.
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.