Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V TP-CD 18/80 LI-I BL SOLO 4514305 EINHELL
Symbol: 4514305
Dostępność: 10 szt.
Cena: 501.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4514305
Dostępność: 10 szt.
Cena: 501.27
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Silnik | Matowe |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wiercenie udarowe | Nie |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 1,44 kg |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 80 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 28800 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 8000 RPM |
| Minimalna szerokość szczęk | 2 mm |
| Liczba biegów | 2 |
| Ustawienia obrotów | 20 |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Walizka | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Szerokość | 258mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 81mm |