Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V TP-CD 18/120 LI-I SOLO 4514310 EINHELL
Symbol: 4514310
Dostępność: 10 szt.
Cena: 682.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4514310
Dostępność: 10 szt.
Cena: 682.92
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wiercenie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Szerokość opakowania | 101 mm |
| Głębokość opakowania | 373 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Waga produktu | 1,71 kg |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 500 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2100 RPM |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Maksymalny moment obrotowy | 120 N·m |
| Minimalna szerokość szczęk | 1,5 mm |
| Liczba biegów | 2 |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 273mm |
| Wysokość | 105mm |