Wiertarko-wkrętarka DeWalt XR DCD791NT-XJ
Symbol: DCD791NT-XJ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 613.05 Cena przed promocją: 681.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCD791NT-XJ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 613.05 Cena przed promocją: 681.17 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Warunki skorzystania z 3-letniej gwarancji DeWalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Power screwdriver |
| Walizka | Tak |
| Ładowarka | Nie |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Moc pobierana | 460 W |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | XR Li-Ion |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 203 mm |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje miękkie) | 40 N·m |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 76 dB |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2000, 550 |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 70 N·m |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Maksymalny moment obrotowy | 27 N·m |
| Walizka | Tak |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Poziom hałasu | 87 dB |
| Szerokość | 435mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 355mm |