Wiertarko-wkrętarka 18V bez aku i ład DCD800NT
Symbol: DCD800NT-XJ
Dostępność: 9 szt.
Cena: 641.62 Cena przed promocją: 712.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCD800NT-XJ
Dostępność: 9 szt.
Cena: 641.62 Cena przed promocją: 712.91 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wbudowane światło | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Moc pobierana | 850 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 5,5 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2000 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 90 N·m |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Walizka | Tak |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 351mm |
| Wysokość | 128mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wrzucać zużytych baterii do zwykłego kosza na śmieci.
• Unikaj kontaktu baterii z wodą i wilgocią.