Wiejska Zagroda Kurczak z kaczką dla kotów 10kg
Dostępność: 21 szt.
Cena: 259.24 Cena przed promocją: 288.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 21 szt.
Cena: 259.24 Cena przed promocją: 288.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Waga produktu | 10 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wybredny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość wilgoci | 6% |
| Popiół surowy | 10,5% |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Białko | 44% |
| Szerokość | 367mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 450mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.