Wiejska Zagroda Karma mokra dla kota Kurczak z krewetkami i walerianą (dorosły) 100g (12 szt/op)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.34 Cena przed promocją: 8.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.34 Cena przed promocją: 8.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Kurczak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Popiół surowy | 2,7% |
| Białko | 10,2% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Zawartość tłuszczu | 5,2% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 23mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.