Wideorejestrator VIOFO A119-G V3 - GPS
Symbol: A119-G V3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 637.72 Cena przed promocją: 708.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A119-G V3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 637.72 Cena przed promocją: 708.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Kondensator |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 75,8 g |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Liczba kamer | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Nagrywanie w pętli wideo | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Tryb parkingowy | Tak |
| Sensor głównej kamery | IMX335 |
| Automatyczne nagrywanie | Tak |
| Formaty kompresji | MP4 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Typ HD | 2K Ultra HD |
| Kąt widzenia głównej kamery | 140° |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 2560 x 1440 piksele |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Wbudowane nośniki pamięci masowej | Nie |
| GPS | Tak |
| Rodzaj zasilania | Kondensator |
| Szerokość | 103mm |
| Długość | 94mm |
| Wysokość | 148mm |
• Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci.