Wentylator stojący MWP-15
Symbol: MWP-15
Dostępność: 30 szt.
Cena: 152.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MWP-15
Dostępność: 30 szt.
Cena: 152.00
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Wentylator podłogowy |
| Moc | 44 W |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Wydajność | 3.8 m/s |
| Oscylacja | Tak |
| Średnica | 43 cm |
| Średnica śmigła | 36 cm |
| Kolor | Biały Błękitny |
| Wymiary |
Wysokość: 160-1250 mm |