Wentylator Pure Wings 3 140 mm PWM
Symbol: BL108
Dostępność: 18 szt.
Cena: 69.30 Cena przed promocją: 77.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BL108
Dostępność: 18 szt.
Cena: 69.30 Cena przed promocją: 77.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
PURE WINGS 3 140mm PWM
Wydajny, Progresywny, Cichy
Dzięki niskim minimalnym obrotom i wysokiej prędkości maksymalnej, Pure Wings 3 140mm PWM są idealnym dodatkiem do komputerów PC do każdego zastosowania. Wentylator oferuje wyjątkową niezawodność i zapewnia długotrwałe działanie w konfiguracji gamingowej.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 21.9 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 180 g |
| Oznaczenia | |