Wentylator NOCTUA NF-A8 ULN 80mm 6,5 dBA
Symbol: NF-A8 ULN
Dostępność: 4 szt.
Cena: 100.76 Cena przed promocją: 111.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A8 ULN
Dostępność: 4 szt.
Cena: 100.76 Cena przed promocją: 111.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Napięcie | 12 V |
| Zasilanie | 0,6 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,05 A |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Przepływ powietrza | 34,8 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 10,4 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 6,5 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1400 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 1100 RPM |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 153mm |
| Wysokość | 215mm |