Wentylator NOCTUA NF-A20 PWM chromax.black.swap
Symbol: NF-A20 PWM CH.BK.S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 221.35 Cena przed promocją: 245.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A20 PWM CH.BK.S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 221.35 Cena przed promocją: 245.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Plastik |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Pobór mocy | 0,96 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,08 A |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Przepływ powietrza | 146,9 m³/h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 20 cm |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (min) | 350 RPM |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,08 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 18,9 dB |
| Ilość prędkości | 2 |
| Prędkość obrotowa (max) | 800 RPM |
| Model | Wentylator |
| Liczba śrub | 4 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 295mm |
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Przechowuj z dala od dzieci.
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.