Wentylator NOCTUA NF-A12x15 PWM Chromax.black.swap
Symbol: NF-A12X15 PWM CH.BK.
Dostępność: 30 szt.
Cena: 133.70 Cena przed promocją: 148.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A12X15 PWM CH.BK.
Dostępność: 30 szt.
Cena: 133.70 Cena przed promocją: 148.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiały | Plastik |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Natężenie znamionowe | 0,13 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Pobór mocy | 1,56 W |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 23,9 dB |
| Przepływ powietrza | 94,2 m³/h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,53 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Model | Wentylator |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1850 RPM |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (min) | 450 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 190mm |