Wentylator NOCTUA 60mm 1600-3000 RPM (8,2 dbA)
Symbol: NF-A6X25 FLX
Dostępność: 11 szt.
Cena: 88.04 Cena przed promocją: 97.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A6X25 FLX
Dostępność: 11 szt.
Cena: 88.04 Cena przed promocją: 97.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Napięcie | 12 V |
| Model | Wentylator |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 3000 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,3 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 0,61 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 2,18 mmH2O |
| Przepływ powietrza | 29,2 m³/h |
| Procesor | Brak obsługi |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (min) | 1600 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Moc | 1,44 W |
| Kompatybilne chipsety | Nieobsługiwany |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 110mm |