Wentylator NOCTUA 140mm NF-A14 PWM CHromax Black Swap colors
Symbol: NF-A14 PWM CH.BK.S
Dostępność: 30 szt.
Cena: 148.59 Cena przed promocją: 165.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A14 PWM CH.BK.S
Dostępność: 30 szt.
Cena: 148.59 Cena przed promocją: 165.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Metal |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,13 A |
| Pobór mocy | 1,56 W |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 328 g |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Przepływ powietrza | 140,2 m³/h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,08 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 124,5 x 124,5 mm |
| Poziom hałasu | 24,6 dB |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 150000 h |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 185mm |