Wentylator NOCTUA 120mm NF-S12A PWM CHromax Black Swap colors
Symbol: NF-S12A PWM CH.BK.S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 138.65 Cena przed promocją: 154.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-S12A PWM CH.BK.S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 138.65 Cena przed promocją: 154.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Pobór mocy | 1,44 W |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,12 A |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 286 g |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Procesor | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 1,19 mmH2O |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 150000 h |
| Przepływ powietrza | 107,5 m³/h |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Poziom hałasu | 17,8 dB |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 105 x 105 mm |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 150000 h |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 35mm |