Wentylator Mobius 120 Slim
Symbol: MFZ-S2NN-25NPK-R1
Dostępność: 23 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MFZ-S2NN-25NPK-R1
Dostępność: 23 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 53.7 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 31.4 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 15 mm |
| Waga | 105 g |
| Oznaczenia | |