Wentylator F120Q V2 PWM biały
Symbol: RF-Q12SF-W2
Dostępność: 2 szt.
Cena: 79.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RF-Q12SF-W2
Dostępność: 2 szt.
Cena: 79.00
od 300 zł do 20 000 zł
Wentylator F120Q
Wentylatory NZXT Quiet Airflow oferują wysokowydajne i ciche chłodzenie dla komputerów PC narażonych na wysokie temperatury. Zoptymalizowane łopatki i ścięta rama zapewniają potężną koncentrację powietrza, a dynamiczne łożyska i sterowanie PWM zapewniają cichą i wydajną pracę.
Dziewięć sierpowatych łopatek jest zoptymalizowanych do przenoszenia dużych ilości powietrza, zapewniając wszechstronne zastosowanie do wlotu lub wylotu.
Minimalna przerwa między krawędziami łopatek a ramą maksymalizuje obszar wirowania, zapewniając większy przepływ powietrza i mniejsze turbulencje.
Fazowana konstrukcja ramy kieruje powietrze w silnie skoncentrowany wzór przepływu, przemieszczając się daleko w głąb obudowy w celu chłodzenia ważnych komponentów.
Łożyska Fluid Dynamic zapewniają niezachwianą stabilność, cichą pracę i żywotność 60 000 godzin.
Sterowanie PWM dynamicznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby uzyskać wyższą wydajność lub niższy poziom hałasu w zależności od temperatury systemu w celu wydajnego chłodzenia.
Wytrzymała rama z gumowanymi narożnikami pochłania wibracje, zapewniając cichą pracę nawet przy dużych prędkościach.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1700 obr./min |
| Przepływ powietrza | 74.26 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 25.1 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.172 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |