Wentylator BLAST 120mm ARGB 3-pin 5V, 4-pin 12V
Symbol: SAVGBLAST
Dostępność: 18 szt.
Cena: 46.80 Cena przed promocją: 52.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SAVGBLAST
Dostępność: 18 szt.
Cena: 46.80 Cena przed promocją: 52.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Wentylator Savio BLAST posiada standardowy wymiar 120 mm oraz maksymalną prędkość obrotową do 1800 RPM. Gwarantuje to bardzo skuteczne chłodzenie Twojego komputera. Unikalna budowa obręczy wentylatora zapewnia niesamowite efekty świetlne wewnątrz obudowy.
W każdym wentylatorze BLAST znajduje się 9 zintegrowanych diod ARGB, które zapewniają imponujące efekty świetlne. Możesz dostosować kolor oświetlenia wedle osobistych preferencji, potrzeb, a nawet w zależności od pory dnia. Szeroka różnorodność barw znacznie zwiększa doznania podczas gier, co przekłada się na większą satysfakcję z rozgrywek i buduje nastrój w pokoju gracza.
Sterowanie podświetleniem wentylatora BLAST od Savio odbywa się za pomocą 3-pinowego złącza 5 V ARGB. Po jego podłączeniu do płyty głównej wyposażonej w odpowiednie gniazdo, możliwe jest adresowanie poszczególnych diod LED w celu uzyskania zaawansowanych efektów świetlnych. Wentylator posiada zintegrowaną przejściówkę umożliwiającą szeregowe połączenie kilku wentylatorów w przypadku, gdy płyta główna posiada niewystarczającą ilość złącz wymaganych do ich podpięcia.
BLAST wyposażono w 4-pinowe złącze umożliwiające płynną regulację obrotów poprzez wbudowany kontroler PWM na płycie głównej. Sterowanie prędkością pracy wentylatora może być realizowane za pomocą UEFI/BIOS oraz dedykowanego oprogramowania. Te opcje umożliwiają dostęp do podstawowych ustawień, gdzie możesz określić prędkość wentylatora w zależności od temperatury wewnątrz obudowy lub wedle własnych preferencji.
Wentylator od Savio zapewnia wysoki przepływ powietrza, dzięki swojej 9-łopatkowej konstrukcji. Zastosowane podkładki antywibracyjne znacząco minimalizują wytwarzany szum i niepożądane drgania. Z BLAST masz pewność, że poziom hałasu nie przekroczy 25 dBA. Bezproblemową instalację ułatwiają 4 śrubki montażowe, które dołączono do zestawu.
| Informacje o produkcie | |
| Oznaczenia | |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
Rozmiar wentylatora: 120 mm |
| Waga | 126 g |
| Pozostałe parametry |
|