Wentylator Aspect 14 PWM 140 mm czarny
Symbol: FD-F-AS1-1403
Dostępność: 6 szt.
Cena: 76.50 Cena przed promocją: 85.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-F-AS1-1403
Dostępność: 6 szt.
Cena: 76.50 Cena przed promocją: 85.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Wentylator Fractal Design Aspect 14 PWM Black
Opierając się na podstawowej funkcjonalności popularnych na rynku, takich jak Dynamic i Prisma, seria Aspect wprowadza ekscytującą nową estetykę do gamy fanów Fractal. Godne uwagi cechy to aerodynamiczne rozpórki stojana zmniejszające turbulencje, technologia Trip Wire zwiększająca wydajność ostrza, łożyska karabinowe i wbudowane wsparcie łańcucha w celu uproszczenia zarządzania kablami.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1700 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 78 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 10 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 155 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |