Wentylator ASUS TUF Gaming TR120 ARGB WHITE 3IN1
Symbol: 90DA0093-B09020
Dostępność: 30 szt.
Cena: 242.92 Cena przed promocją: 269.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DA0093-B09020
Dostępność: 30 szt.
Cena: 242.92 Cena przed promocją: 269.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Waga produktu | 515 g |
| Szerokość opakowania | 172 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 695 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 28 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29 dB |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Maksymalny przepływ powietrza | 77,4 ft³/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 29 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,3 mmH2O |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 160mm |
• Przechowuj z dala od dzieci.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.