Wentylator ASUS TUF Gaming TR120 ARGB REVERSE BLACK 3IN1
Symbol: 90DA00D0-B09020
Dostępność: 8 szt.
Cena: 250.05 Cena przed promocją: 277.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DA00D0-B09020
Dostępność: 8 szt.
Cena: 250.05 Cena przed promocją: 277.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba żarówek LED | 16 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość opakowania | 172 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 695 g |
| Waga produktu | 515 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 28 mm |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2200 RPM |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Minimalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,75 mmH2O |
| Ilość sztuk | 3 |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Wydajność wentylatora | 76,3 ft³/min |
| Szerokość | 159mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 96mm |
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.
• Przechowuj z dala od dzieci.