Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
Symbol: NF-A14 IPPC-3000 PWM
Dostępność: 23 szt.
Cena: 163.50 Cena przed promocją: 181.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A14 IPPC-3000 PWM
Dostępność: 23 szt.
Cena: 163.50 Cena przed promocją: 181.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Materiały | Poliamidowy |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 6,6 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,55 A |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Przepływ powietrza | 269,3 m³/h |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Poziom hałasu | 41,3 dB |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 124,5 x 124,5 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 200mm |