Waga łazienkowa SUNSHINE EBS006
Symbol: EBS006
Dostępność: 6 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EBS006
Dostępność: 6 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Waga łazienkowa SUNSHINE
Ultra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 180 kg |
| Dokładność pomiaru | 0.1 kg |
| Jednostki miar | kg lb st. |
| Pomiar | Masa ciała |
| Funkcje specjalne |
|
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Wzór |
| Wymiary |
300 x 300 mm |
| Waga | 1.695 kg |
| Oznaczenia | |