Waga łazienkowa GS400 czarna
Symbol: GS400 czarna
Dostępność: 4 szt.
Cena: 159.30 Cena przed promocją: 177.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS400 czarna
Dostępność: 4 szt.
Cena: 159.30 Cena przed promocją: 177.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Waga łazienkowa GS400 czarna
Duża szklana waga łazienkowa o eleganckim wyglądzie - do 200 kg
Waga szklana z serii SignatureLine firmy Beurer w szlachetnej czerni to wzornictwo i funkcjonalność w jednym urządzeniu. Precyzyjna waga designerska GS 400 nie tylko niezawodnie mierzy masę ciała, ale także doskonale pasuje do nowoczesnego wystroju domu. Dzięki podświetlanemu czarnemu wyświetlaczowi i specjalnie opracowanej czcionce LCD, waga przyciąga wzrok swoim wyglądem.
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 200 kg |
| Dokładność pomiaru | 100 g |
| Jednostki miar | st. lb kg |
| Pomiar | Masa ciała |
| Funkcje specjalne |
|
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary wyświetlacza |
4,4 x 11,9 cm |
| Wymiary |
2,8 x 31 x 31 cm |
| Waga | 2.13 kg |
| Oznaczenia | |