WOLFSBLUT Wide Plain Small horse/sweet potato 7,5kg (OUTLET)
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 250.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 250.56
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Główny smak | Konina |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 9,5% |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 470mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.