WOLFSBLUT VETLINE HYPOALLERGENIC 12KG (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 289.85 Cena przed promocją: 322.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 289.85 Cena przed promocją: 322.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera ziarna | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawiera witaminy | Omega-6 |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy |
| Zawiera witaminy | Witamina B2 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Biotin |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Omega-3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Biotyna |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii |
| Smak karmy | Konina |
| Waga produktu | 12 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 1% |
| Zawartość witaminy B6 | 16 mg/kg |
| Fosfor | 1,4% |
| Popiół surowy | 9,8% |
| Zawartość witaminy D3 | 1471 IU/kg |
| Wapń | 2% |
| Kwasy tłuszczowe Omega-6 | 3,5% |
| Zawartość witaminy A | 21871 IU/kg |
| Zawartość selenu | 0,23 mg/kg |
| Sód | 0,3% |
| Zawartość żelaza | 60 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 600 mg/kg |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 21 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 32 mg/kg |
| Zawartość jodu | 0,96 mg/kg |
| Białko | 20% |
| Zawartość witaminy B12 | 0,2 μg/kg |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 0,4 mg/kg |
| Zawartość potasu | 0,6% |
| Zawartość biotyny | 0,3 μg/kg |
| Zawartość manganu | 36 mg/kg |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość chlorku choliny | 0,6 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 10 mg/kg |
| Zawartość cynku | 100 mg/kg |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 560mm |