WOLFSBLUT Red Rock Adult kangaroos/pumpkin 12,5kg (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, brak około 0,5kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 228.32 Cena przed promocją: 253.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 0,5kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 228.32 Cena przed promocją: 253.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Główny smak | Kangur |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość tłuszczu | 9,5% |
| Popiół surowy | 8,5% |
| Białko | 23% |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 181mm |
| Wysokość | 381mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.