WKRĘTARKA 18V V20 STANLEY SFMCD710D2K-QW
Symbol: SFMCD710D2K-QW
Dostępność: 21 szt.
Cena: 613.05 Cena przed promocją: 681.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SFMCD710D2K-QW
Dostępność: 21 szt.
Cena: 613.05 Cena przed promocją: 681.17 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Żółty |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Oświetlenie | Tak |
| Ilość trybów | 2 |
| Liczba biegów | 2 |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 70 min |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 1900 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 600 RPM |
| Średnica wiertła w stali (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 N·m |
| Wiercenie udarowe | Nie |
| Regulowany moment obrotowy | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Walizka | Tak |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 330mm |
• Nie demontuj urządzenia - wewnętrzne akumulatory mogą zawierać substancje szkodliwe.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokiej temperatury lub bezpośredniego płomienia.