WIESZAK 2F BIAŁY MAT
Symbol: WIESZAK 2F BIEL MAT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 109.73 Cena przed promocją: 121.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WIESZAK 2F BIEL MAT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 109.73 Cena przed promocją: 121.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych |
| Dodatkowe informacje | Obrzeża - wykończone tworzywem PCV (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Ilość półek | 1 |
| Liczba wieszaków | 7 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał wykończenia | Laminat |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Wymiary półki | 70 x 18 cm |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Wieszak x1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Szerokość | 750mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 460mm |