WHISKAS z Pyszną Wołowiną - sucha karma dla kota powyżej 1 roku życia - 14 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 176.58 Cena przed promocją: 196.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 176.58 Cena przed promocją: 196.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 14 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Brak danych |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Wołowina |
| Główny smak | Wołowina |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Nie |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 2% |
| Białko | 30% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 580mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.