WHISKAS Tasty Mix Kremowe Wariacje w sosie - mokra karma dla kota - 4 x 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.21 Cena przed promocją: 15.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.21 Cena przed promocją: 15.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 4 x 85 g |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Warzywo |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez soi | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Główny smak | Indyk |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Główny smak | Mix smaków |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zawartość wilgoci | 83,5% |
| Białko | 7% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Włókna surowe | 0,25% |
| Zawartość tłuszczu | 5,2% |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.