WHISKAS Adult z Tuńczykiem w galaretce - mokra karma dla kota - puszka - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.75 Cena przed promocją: 9.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.75 Cena przed promocją: 9.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Pojemność | 400 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Ryby |
| Ilość | 1 |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Białko | 6,5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 109mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.