WHISKAS Adult Tuńczyk z warzywami - sucha karma dla kota - 14 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 176.58 Cena przed promocją: 196.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 176.58 Cena przed promocją: 196.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bez cukru | Nie |
| Waga produktu | 14 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Ryby |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Białko | 30,8% |
| Włókna surowe | 2,2% |
| Popiół surowy | 8,1% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 540mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.