Vetoquinol DRONSPOT dla średnich kotów (2,5-5kg)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 81.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 81.46
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga kota | 2,5-5 kg |
| Kategoria produktu | Preparaty na odrobaczanie |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 21mm |
| Wysokość | 108mm |