VetExpert Veterinary Diet Urinary cat 6kg (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 183.22 Cena przed promocją: 203.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 183.22 Cena przed promocją: 203.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed powstawaniem kamieni struwitowych i szczawianowo-wapniowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 6 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Białko | 33% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość tłuszczu | 23% |
| Włókna surowe | 3,3% |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 300mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.