VetExpert Veterinary Diet Renal Cat 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 127.12 Cena przed promocją: 141.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 127.12 Cena przed promocją: 141.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 2 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Jajka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Białko | 22% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Popiół surowy | 5,1% |
| Włókna surowe | 2,3% |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 120mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.