VetExpert Veterinary Diet Dermatosis Cat 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 144.69 Cena przed promocją: 160.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 144.69 Cena przed promocją: 160.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Waga produktu | 2 kg |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Główny smak | Kaczka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Białko | 32% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.