VetExpert Raw Paleo Ultra Turkey Medium&Large Puppy - Karma sucha dla psów - 10kg (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, brak około 0,5kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 276.05 Cena przed promocją: 306.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 0,5kg karmy.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 276.05 Cena przed promocją: 306.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Indyk |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Białko | 30% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 470mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.