VetExpert Raw Paleo Kangur dorosły pies puszka 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.37 Cena przed promocją: 32.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.37 Cena przed promocją: 32.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Dla diet eliminacyjnych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Główny smak | Kangur |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Zawartość wilgoci | 81,4% |
| Białko | 11,9% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość tłuszczu | 3,7% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 111mm |
| Wysokość | 73mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.