VetExpert Raw Paleo Indyk Pate Mini Adult alu tray 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.53 Cena przed promocją: 10.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.53 Cena przed promocją: 10.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 150 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Indyk |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Białko | 10% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 30mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.