VetExpert Raw Paleo Indyk Adult Can 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.72 Cena przed promocją: 34.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.72 Cena przed promocją: 34.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 800 g |
| Główny smak | Indyk |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 10,1% |
| Zawartość wilgoci | 77,40% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Włókna surowe | 1,4% |
| Zawartość tłuszczu | 5,3% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.