VetExpert Raw Paleo Dorsz/Cod Light Adult Can 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.25 Cena przed promocją: 33.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.25 Cena przed promocją: 33.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Ryby |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 800 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Białko | 11,3% |
| Zawartość tłuszczu | 1,7% |
| Zawartość wilgoci | 82,6% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Popiół surowy | 4,7% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 100mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.